افزونه های کاربردی وردپرس

افزونه های دسته بندی وردپرس

 

افزونه Remove Category URL

دسته بندی URL وردپرس به صورت پیشوند ثابت /category/ و یا پیشوند موجود در پیوند های یکتا نمایش داده میشود. با استفاده از این افزونه میتوانید پیشوند مربوط به دسته بندی را از آخر آدرس حذف کنید تا از طریق دیدن آدرس معلوم نشود که این یک دسته میباشد.

Remove Category URL

 

 

افرونه Category Sticky Post

یکی از ویژگی هی افزونه The sticky post وردپرس حفظ موقعیت نوشته های Sticky در بالای صفحه اصلی میباشد. این افزونه این قابلیت را گسترش داده و باعث می‌شود تا نوشته مورد نظر شما د رعنوانی دلخواه در دسته‌ها نیز به عنوان پست ثابت نمایش داده شود.

Category Sticky Post

 

افزونه Post Category Filter

رابط کاربری وردپرس بسیار روان و خوب است اما باز هم دارای نقص های UX میباشد. برای مثال زمانی که وبسایت شما دارای دسته‌های فراونی می‌باشد و شما میخواهید که از میان دسته‌ها، دسته مورد نظر خود را انتخاب نمایید شما باید تمام لیست را  بررسی نموده تا دسته مورد نظر خود را بیابید.

Post Category Filter

 

مدیریت فایل ها

مدیریت فایل‌ها در وردپرس با افزونه File Manager

این افزونه نمایی از پنل هاست را در وردپرس شما شبیه‌سازی می‌کند

 

File Manager

 

افزونه پوشه بندی رسانه وردپرس WP Media Folder

این افزونه که برای پوشه بندی کردن رسانه وردپرس مورد استفاده وبمستران وردپرس قرار می گیرد ، Wp Media Folder نام دارد ، با نصب و فعال سازی کردن افزونه Wp Media Folder می توانید پوشه هایی را به منظور پوشه بندی کردن رسانه وردپرس ایجاد نمایید و فایل های اختصاصی و مدنظر خود را در آنها قرار دهید ، پوشه بندی کردن رسانه وردپرس موجب میشود تا در صورت نیاز داشتن فایلی به آن راحت دسترسی داشته باشید.

WP Media folders

1+
آدرس کوتاه این مقاله: https://mohammadsadegh.ir/oz9gQ

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بسم الله اپلیکیشن ورود | ثبت‌نام